ZOSTAŃ PARTNEREM
GRUPY BRANN

Zapraszamy na nieodpłatne szkolenia dla profesjonalistów z branży grzewczej. Zakres szkolenia obejmuje wszystkie urządzenia z naszej oferty.

Przekonaj się jakie korzyści daje współpraca z nami. Poznaj nasze przejrzyste zasady na których opieramy nasze relacje handlowe. Skorzystaj i dołącz do naszej sieci partnerskiej!

WSPARCIE
INSTALATORÓW

Poza bezpłatnymi szkoleniami, zapewniamy stałe wsparcie z zakresu instalacji, serwisu, obsługi posprzedażowej oraz w zakresie handlowym, zwłaszcza w początkowym okresie współpracy.

Pomagamy również w działaniach marketingowych naszych partnerów. Zakres wsparcia jest tu bardzo szeroki – od pomocy w organizacji targów lokalnych, wyposażenia salonów sprzedaży poprzez oklejenie samochodów firmowych do dostarczenia niezbędnych materiałów reklamowych.

W każdym czasie i miejscu dostępna jest nasza aplikacja oraz Strefa Partnera, gdzie znajdują się najważniejsze informacje, cyfrowe wersje naszej dokumentacji i materiałów reklamowych.

PROMOCJA NAJLEPSZYCH INSTALATORÓW 2021

Staramy się doceniać i promować Partnerów osiągających najlepsze wyniki we współpracy z nami. Zawsze dobieramy taką formę gratyfikacji, która najbardziej odpowiada naszym najlepszym Partnerom. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym i poznaj szczegóły!

T: 505 720 770
M: kontakt@grupabrann.pl

ul. Polna 76c
55-010 Groblice

    w sprawach serwisowych skorzystaj z zakładki SERWIS

    wymagane pole